Kaspar Mänd teeb valentinipäeva kontserdil oma peadirigendidebüüdi

Sel neljapäeval kell 19 Pärnu kontserdimajas ja pühapäeval, 17.veebruaril kell 17 Kultuurikatlas toimub Pärnu Linnaorkestri ja Segakoori HUIK tundeküllane valentinipäeva kontsert “Amores”.

Solistidena teevad kaasa Maria Listra, Tuuri Dede, Mehis Tiits (RO Estonia), Tamar Nugis ja Lenne Heinoja (kitarr). Valgusega teeb kauneid kunsttükke Mari-Riin Paavo ja esmakordselt juhatab Pärnu Linnaorkestri peadirigendina õhtut Kaspar Mänd.

“Peateosena Eino Tambergi oratoorium “Amores”, mis on ammu juba olnud mõttes ja oodanud õiget aega ja kooslust, et seda esitada. See on poeetiline ja varjunditeküllane teos armastusest, just kahe inimese vahelisest armastusest. Saabuvatel kontsertidel on koos just õige “komplekt”: õiges vanuses ja sobivate häältega solistid, nooruslik segakoor ning Pärnu Linnaorkester, kellele teos sobib nii värvingute kui orkestri suuruse poolest”, sõnas Mänd.

Helgeid ja rõõmsaid emotsioone ning nooruslikku võlu lisavad kavva veel Tõnu Kõrvitsa “Concerto Semplice” kitarrile ja kammerorkestrile ning Edward Elgari “Serenaad keelpillidele”.

Kaspar Mänd asus Pärnu Linnaorkestri pedirigendina tööle selle aasta jaanuarist.

B listUudiste loendisse