B scheduleToimumisajad B programmeKavas B listTutvustus B photoPildid B youtubeVideod B ticketPiletiinfo

KLAVERIKONTSERT

Toimumisajad

Mini flag gone 25. märts 2018 17:00 Mini home Pärnu kontserdimaja
Mini up

Kavas

Eduard Tubin

Sümfoonia nr. 7

Jaan Rääts

Klaverikontsert, op. 70 Nr. 2

Pärt Uusberg

„Eestimaa taevastes kumab“

Mini up

Tutvustus

Pärnu Linnaorkester
KLAVERIKONTSERT

Dirigent Kaisa Roose
Solist Johan Randvere (klaver)

Üks korralik eesti muusika kontsert sobib imehästi kingituseks armsale Eestimaale.
Siia on ühendatud teosed erinevate põlvkondade heliloojatelt, mida esitavad mitme
põlvkonna muusikud. Soleerib karismaatiline, noor ja muusikaringkondades
armastatud pianist Johan Randvere, kelle pagasis juba arvukalt konkursivõite.

Johan Randvere on üks oma põlvkonna eredamaid muusikuid. Ta alustas klaveriõpinguid Võru Muusikakoolis (õp. Merike Kapp) ja jätkas Tallinna Muusikakeskkoolis (õp. Marja Jürisson, prof. Ivari Ilja). Aastal 2016 lõpetas ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrantuuri (prof. Ivari Ilja), mille raames täiendas end Milaano G.Verdi nim. Conservatorios (2012-2015, prof. Valerio Premuroso). J. Randvere on pälvinud väljapaistvaid preemiaid erinevatel konkurssidel: “Klaviermusik” Vilniuses (I koht, 2008), “Con Brio 2008” konkurss (finalist), EPTA konkurss Belgias (II koht, 2010), Noorte Muusikute konkurss Catanias (I koht ja Grand Prix, 2012), Noorte Muusikute konkurss “Luciano Luciani” (III koht, 2013), Pianistide konkurss “Coop” (II koht, 2013), konkurss “Andrea Baldi” (I koht ja Grand Prix, 2014), “Con Brio 2010” konkurss (Con Brio Trio koosseisus finaalis publikupreemia ja Holland Music Sessions´i eripreemia), telekonkurss “Klassikatähed 2013” (finalist), VIII Eesti Pianistide konkurss (II koht, 2014). Talle on omistatud Muusikute Fondi PLMF “Noor muusik 2014” preemia.

Dirigent Kaisa Roose on lõpetanud Tallinna konservatooriumi koorijuhtimise erialal (prof Ants Üleoja) ning Taani Kuningliku Muusikaakadeemia orkestridirigeerimise erialal (prof Michel Tabachnik).
Pärnu Linnaorkestri ees on Kaisa viiendat korda, kaasates igasse projekti suurepäraseid soliste. Nii on Pärnu ja Tallinna kontserdipublik saanud nautida mitmekesiseid kontserte koos Austria tšellosolist Franz Ortneriga (2013), Islandi päritolu harfimängija Gunnhildur Einarsdóttiri, Eesti flötist Monika Mattieseni ja näitleja Marius Petersoniga (Küberstuudio ja Pärnu Linnaorkestri ühisprojekt CyberMozart Eesti muusika päevade raames 2014), Taani oboevirtuoos Eva Kruse Steinaaga (2015) ning Taani kitarrivirtuoos Jakob Bangsøga (2017).

Piletid saadaval SIIT

LEIA MEID FACEBOOKIS:

Mini up

Pildid

175
176
Mini up

Videod

Klaverikontsert 25. märts 2018
Mini up
211
Medium exhibitioner
Peakorraldaja
Pärnu Linnaorkester
Medium supporter
Toetajad
1 4 2 16 5 11 8 3
Medium distributor
Piletiinfo
Kohapeal
Pileti hind 12 € / 8 €
2 Mini home
1 Mini home
Mini up