B scheduleToimumisajad B listTutvustus

C’est Si Bon! – See on nii hea! | Susanna Aleksandra, Lauri Liiv

Toimumisajad

Mini flag gone 08. juuni 2019 18:00 Mini home Ammende Villa
Sumedal suveõhtul esitavad Pärnu Linnaorkestriga prantsuse šansoone Susanna Aleksandra ja Lauri Liiv. Dirigent Kaspar Mänd. Kavas veel Milhaud „Le Boeuf sur le Toit“ Debussy „Väike süit“ Pilet 15€, kuni 07.06. Pilet kontserdi toimumise päeval 20€. Lastele vanuses kuni 6 a (k.a.) sissepääs tasuta. Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid. Pärnus toimuva Mullfest-i raames on avatud ka MULLIPUHVET – Mulle on igast ilmakaarest, alates alkoholivabadest jookidest, lihtsamatest siidritest ja vahuveinidest nende kuninga šampanjani. Villa Ammende terrassirestoran pakub kontserdi ajal lühendatud à la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette. https://ammende.ee/event/cest-si-bon-see-on-nii-hea/
Mini up

Tutvustus

Sumedal suveõhtul esitavad Pärnu Linnaorkestriga prantsuse šansoone Susanna Aleksandra ja Lauri Liiv. Dirigent Kaspar Mänd.

Kavas veel
Milhaud „Le Boeuf sur le Toit“
Debussy „Väike süit“

Pilet 15€, kuni 07.06.
Pilet kontserdi toimumise päeval 20€.

Lastele vanuses kuni 6 a (k.a.) sissepääs tasuta.

Kontserdi külastajatele on avatud aiakohvik, menüüs erinevad joogid ja maitsvad koogid.

Pärnus toimuva Mullfest-i raames on avatud ka MULLIPUHVET – Mulle on igast ilmakaarest, alates alkoholivabadest jookidest, lihtsamatest siidritest ja vahuveinidest nende kuninga šampanjani.

Villa Ammende terrassirestoran pakub kontserdi ajal lühendatud à la carte menüüd, einestamiseks palun broneerige laud ette.
https://ammende.ee/event/cest-si-bon-see-on-nii-hea/

Mini up
256
Medium exhibitioner
Peakorraldaja
Pärnu Linnaorkester Mini home